Červenec 2013

New design

10. července 2013 v 14:18 | 1Directionka♫
Ano, opět jsem změnila vzhled mého blogu.
Tentokrát jsem se zaměřila jen na 1D, snad Vám to nevadí!
Ale články o MH tu budou!
Mrkající

Thailer: 1D- This is us

10. července 2013 v 12:57 | 1Directionka♫
Na YouTube jsem našla skvělý video 1D!
Podívejte se sami!

Krásné obrázky!

10. července 2013 v 12:19 | 1Directionka♫ |  Vše o One Direction!

Na Googlu jsem našla krásné obrázky, na kterých jsou kluci z 1D se šťeňaty!

Dnešek :)

7. července 2013 v 18:59 | 1Directionka♫
Tak jsem se rozhodla, že tu napíšu něco o dnešku...
Dnes bylo krásně- svítilo sluníčko, bylo teplo...takže jsme vyrazili celá rodina do Rouchovan (u Rouchovan jsou jaderné elektrárny Dukovany). Je tam totiž takový autokemp a u toho kempu je takový velký rybník, který je opravdu moc čistý! Takže jsme si vzali: chladničku s pitím, deky, nafukovací lehátko a nafukovací člun. Když jsem do té vodu vlezla, byla tak ledová! Držela jsem se lehátka a pak mě to lehátko náhle taťka překlopil, protože chtěl, aby jsem se namočila. Po chvíli mě táta přinutil, abych čla s ním na lávku skákat šipky :D. Pak jsem si šla koupit cukrovou vatu a šla se s taťkem projít. Taťka si usmyslel, že bych šla s ním určo skákat na skokánky (a přinutil mě). A protože jsem velkej srab, tak jsem šla jen na malý skokánek (neměla jsem odvahu skočit ani z druhého skokánku!) Taťka tedy pak šel na ten nejvyšší a myslela jsem si, že si něco udělá, protože to byla teda VELKÁ výška! Potom jsme se teda sbylili a zase jeli (byli jsme tam tak 3 hodiny).

1D pod lupou

7. července 2013 v 18:08 | 1Directionka♫ |  Vše o One Direction!
Když jsem si prohlížela mé staré časopisy BRAVO, našla jsem tak 2 stránky o One Direction- Kluci pod lupou.
Vždy jsem tento článek hledala, a konečně jsem ho našla! Napadlo mě tedy, proč něco o klucích z kapely 1D něco nenapsat na blog? Pokud chceš něco o nich vědět, klikni do celého článku!

Tak zase něco o 1D

2. července 2013 v 11:36 | 1Directionka♫
Takže chci zase napsat nějaký článek o One Direction.
Změnila jsem své pořadí mích nejoblíbenějších písniček od 1D - na 1. místě je podle mě One way or another a na 2. místě je More than this. Obě písničky jsou opravdu moc dobrý! Také jsem změnila pořadí v mých best kluků z 1D - 1. místě je Louis, na 2. místě je Zayn a na 3. místě je Niall. Kdo je takový Directioner jako já, může si na YouTube shlédnout Funny Moments - One Direction. Opravdu mě tato videa hrozně moc pobavila a určitě i Vás pobaví!
Vaše 1Directionka♫!